whiskey-river

Witryna z artykułami

Sukcesy handlu online

Polacy lubią kupować w internecie. W tej dziedzinie bardzo szybko dogoniliśmy Zachód, który docenił e-zakupy nieco wcześniej. Kiedy jednak dostęp do sieci nad Wisłą się upowszechnił, a firmy trudniące się handlem online zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu, pokazaliśmy, że nadążamy za światowymi trendami.

Na całym świecie każdego dnia dokonuje się milionów transakcji w internecie i zdecydowana większość z nich dotyczy klientów indywidualnych i sprzedaży w ilościach detalicznych. Skąd bierze się tak pozytywny odbiór tej formy zakupów? Najważniejsza jest wygoda i prostota. Nie musimy chodzić po sklepach, aby nabyć produkty, które nas interesują.

Wystarczy wpisać kilka słów w wyszukiwarce, parę razy kliknąć myszką i oto wszystko pojawia się na ekranie. Dokonanie płatności za pomocą elektronicznego przelewu lub karty debetowej również nie stanowi komplikacji dla zdecydowanej większości nabywców. Prawo reguluje również ochronę konsumentów, którzy robią zakupy online, więc ryzyko przy takich transakcjach jest ograniczone.

ux designer www.wislakosz.pl