whiskey-river

Witryna z artykułami

NNW dla sportowców

www.tamton.pl

Na co dzień każdy jest narażony na kontuzję, ale nie każdy w takim samym stopniu. Jeśli do pracy jeździsz autem, a wieczory spędzasz na kanapie przed TV, raczej nie musisz się bać, że skręcisz kostkę, złamiesz rękę czy naderwiesz mięsień. Co innego, gdy prowadzisz sportowy tryb życia lub nawet zajmujesz się sportem zawodowo. W takim wypadku łatwo o wszelkiego rodzaju zwichnięcia, złamania czy skręcenia. Aby konsekwencje po wypadku były jak najmniejsze, warto opłacić ubezpieczenie NNW.

NNW to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Może je wykupić każdy, nie tylko sportowiec. NNW może dotyczyć Twojego codziennego funkcjonowania, ale także wyjazdu na wakacje czy obóz sportowy. Jeśli masz wykupioną polisę a przydarzy Ci się uszczerbek na zdrowiu, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie na podstawie opinii lekarskiej. Odszkodowanie oblicza się w zależności od procentowo określonego stopnia uszkodzenia ciała.

NNW dla sportowców to również dobra oferta dla osób, które organizują działalność sportową. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego. Jeśli więc prowadzisz klub sportowy, możesz wykupić NNW dla wszystkich uczestników i objąć ich ochroną. To szczególnie przydatne podczas wyjazdów. Co ważne, wiele firm ubezpieczeniowych oferuje osobne NNW od wypadków w życiu sportowym.

Możesz więc opłacić zarówno polisę, która będzie chronić Cię lub Twoich podopiecznych na co dzień, jak i polisę, która będzie obejmowała jedynie aktywność sportową – treningi czy zawody.

raport o firmie https://unhuman.pl/pol_m_MESKIE_Spodnie_Jeansowe-654.html