whiskey-river

Witryna z artykułami

Kto kupuje w second-handach?

www.thegp3blog.com

Second-handy stały się synonimem oszczędności, jak również taniej i dobrej odzieży. Z tego powodu klientów second-handów przybywa. W second-handach kupują dorośli, młodzież, kobiety i mężczyźni.

Jest to zatem bardzo różnorodna klientela, bowiem asortyment sklepów z odzieżą używaną jest duży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Aż trudno uwierzyć, że na początku istnienia second-handów wiele osób uważało, że zakupy w nich dokonują osoby biedne.

Jest to jednak błędne przekonanie, o czym szybko przekonały się tysiące osób. W second-handach znajdziemy zarówno te mniej, jak i bardziej zamożne osoby. Co je skłania do zakupów w takich miejscach? Z pewnością jednym z powodów jest to, że można znaleźć markowe ubrania w bardzo niskiej cenie.

Wiele ubrań dostępnych w second-handach z powodzeniem może konkurować z tymi, które znajdują się w tradycyjnych sklepach. Ponadto w second-handach znajdują się pojedyncze sztuki odzieży, dzięki czemu zyskujemy pewność, że ubrania te nie są produkowane w sposób masowy.

Casio sklep